Forum graty.art.pl Strona Główna graty.art.pl
Rdza, kurz i zapomnienie
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum graty.art.pl Strona Główna -> Głupoty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piciu




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Śro 9:47, 06 Gru 2017    Temat postu: Powitanie

Jako, że jest taki temat to czemu by nie skorzystać? Cześć wszystkim :wink: Widzę, że niektóre tematy nie są odgrzewane ale przeglądanie forum zajmie sporo czasu w którym z przyjemnością będę oglądał Wasze zdjęcia. Może sam coś wkrótce wkleję. Niestety albo stety, sam mam kilka aut które stoją od dłuższego czasu nie ruszane. Może nie są to jakieś fascynujące rzadkie egzemplarze ale w jednym z nich zaczyna już coś rosnąć przez moje niedbalstwo :mrgreen: Nie chcę się chwalić swoim zbiorem ale może kiedyś wrzucę kilka zdjęć. Są to auta niemieckie, w Waszym mniemaniu plastiki. Chociaż każde z tych aut darzę swojego rodzaju sympatią i z kilkoma nie chcę się rozstawać. Ach ten sentyment :D No to do dzieła, zaczynam przeglądać forum. Jeszcze raz witam i pozdrawiam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr H.




Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 549
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 13:55, 13 Gru 2017    Temat postu:

No to do dzieła. Wklejaj, działaj i bądź aktywny. Pozdrawiam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum graty.art.pl Strona Główna -> Głupoty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin